Image

Stawiamy na
wybitnych specjalistów

Nasi konstruktorzy i technolodzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i koordynowaniu całego procesu produkcji. Tworzymy zespół ludzi z pasją, kreatywnych, odpowiedzialnych i pełnych profesjonalizmu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, wyprzedzając wymagania klientów.

Wszystko zaczyna się od ludzkich umiejętności #Twój asortyment

Image

Mamy bogate zaplecze produkcyjne, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta oraz zrealizować różnorodne zamówienia. Nasi kontrahenci zyskują pewność, że wraz z dostawą towarów otrzymają również szereg usług takich jak doradztwo techniczne i fachową poradę. Nieustannie poszerzamy zakres możliwości, aby usługi miały charakter kompleksowy i gwarantowały stały dostęp do najwyższej jakości towarów.

Stawiamy na
odpowiedni asortyment

Jesteśmy dostawcą łożysk marki NKE (austriacki producent łożysk tocznych klasy premium), należącej do grupy Fersa Bearings S.A. Łożyska marki NKE są cenioną i bardzo dobrą alternatywą dla największych światowych producentów łożysk. NKE dostarcza zarówno standardowe, jak i indywidualnie zaprojektowane łożyska do każdej gałęzi przemysłu. W ofercie mamy również łożyska innych producentów: FAG, SKF, ZVL, INA i wielu innych.

Solidność & precyzjakształtuje wytrzymałość produktów #Twój sukces

Image

Aby nasza firma była bardziej elastyczna i ukierunkowana na potrzeby klientów dostępna i komunikatywna, wciąż się zmieniamy i pracujemy nad poprawą komunikacji i samego świadczenia usług. Powoduje to zmiany w funkcjonowaniu organizacji i planowaniu procesów produkcyjnych, które wychodzą klientom na lepsze.

Stawiamy nasukces Twojej firmy

Image

Indywidualnie& kompleksowo

Realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych wymagań zamawiających. Dzięki ścisłej współpracy z własnymi konstruktorami i technologami, każde zlecenie wykonujemy precyzyjnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Image

Terminowo& skutecznie

Dużą uwagę przywiązujemy do terminowej realizacji zleceń.

Image

Oszczędnie& rzeczowo

Nasi kontrahenci mają pewność, że wraz z dostawą towarów otrzymają szereg dodatkowych usług takich jak doradztwo techniczne i fachową poradę. Model współpracy zawsze jest dostosowany do specyfiki organizacji każdego klienta. Pozwala to na dużą oszczędność w utrzymaniu stanów magazynowych i zarządzaniu dostawami.

Image

Kreatywnie& rozwojowo

Nie działamy szablonowo, realizujemy projekty dostosowane do indywidualnych wymagań. Systematycznie modernizujemy park maszynowy, aby zagwarantować kompleksowy i stały dostęp do usług najwyższej jakości.